Playoff s P. Bystricou. Vyhrali sme 0:3. Stav série 3:0

V Považskej Bystrici prišli Skaličanov povzbudiť početné zástupy fanúšikov, keď sa ich na tribúnach zišla zhruba stovka a vytvorili svojim hráčom výbornú kulisu.

Hokejisti Skalice začali duel aktí...

Playoff s P. Bystricou. Vyhrali sme 2:1. Stav série 2:0

Oproti prvému stretnutiu bolo tempo podstatne nižšie. Hostia pozorne strážili obrannú modrú a Skaličania márne hľadali recept, ako sa na dlhšiu dobu dostať do útočného pásma. Naopak doplácali na svoju nedisc...

Playoff s P. Bystricou. Vyhrali sme 5:2. Stav série 1:0

Zápas sa pre domáceho favorita nezačal vyvíjať ideálne. Už v 3. minúte si išiel sadnúť na trestnú domáci Hluch a hostia po 40 sekundách dokázali dotlačiť puk zásluhou Ligasa do domácej siete. Z...

• Playoff s P. Bystricou. Vyhrali sme 0:3. Stav série 3:0

18.2.2018 15:03:01

V Považskej Bystrici prišli Skaličanov povzbudiť početné zástup...

• Playoff s P. Bystricou. Vyhrali sme 2:1. Stav série 2:0

15.2.2018 8:29:48

Oproti prvému stretnutiu bolo tempo podstatne nižšie. Hostia pozorne s...

• Playoff s P. Bystricou. Vyhrali sme 5:2. Stav série 1:0

14.2.2018 10:59:08

Zápas sa pre domáceho favorita nezačal vyvíjať ideálne. ...

11.2.2018 9:27:10
Výhra s Trnavou, SME VÍŤAZ ZÁKLADNEJ ČASTI !!!

Skaličania vstúpili do stretnutia s jednoznačným cieľom rozhodnúť o stretnutí čo najskôr. Prvý presný zásah zaznamenal už v 5. minúte Jarolín, ktorý zužitkoval výbornú spoluprácu celej formácie. V polovici tretiny mali hostia ideálnu šancu na vyrovnanie, ale Belskij nevyzrel na Petríka, ktorý jeho pokus kryl. V ďalšom priebehu to bolo o dobýjaní bránky Brucháča, ale na gól sa čakalo až do 15. minúty. Prvá formácia si rozobrala defenzívu Trnavy a Vaškovič mal dostatok času presne zamieriť a zvýšiť na 2:0. V 18. minúte si výborne počkal so strelou Mikéska a z medzikruhov vymietol horný roh bezmocného gólmana Trnavy.<

...[pokračovanie článku]

8.2.2018 9:09:02
Sedmička Dubnici

Domáci hokejisti sa pomalšie rozbiehali a tak bol súper v úvode aktívny. Po zásluhe sa ujal vedenia, keď peknú akciu na jeden dotyk zakončil do opustenej bránky Hegyi. Až tento gól prebral domácich, ktorý zásluhou novej posily Schmidta vyrovnali. Potom síce opäť na pár minút poľavili, ale neinkasovali. V 15. minúte si Jurák pri samostatnom nájazde pohral so slovinským gólmanom Trelcom , keď mu medzi betóny vpálil strelu a tým dostal Záhorákov do vedenia.<

4.2.2018 11:29:55
Tucet Novým Zámkom B

Zápas mal od začiatku jednoznačný priebeh. Hostia prišli s minimom hráčov a postupne im odchádzali sily. Už v 3. minúte si výlet do súperovej tretiny dovolil Pavešic a aj keď z prvej strely Nagya neprekonal, dorážku už do siete dopravil. V 9. minúte mal čas zamieriť Jurák a do horného rohu zvýšil na 2:0. V 14. minúte sa po druhýkrát v stretnutí presadil Pavešic, ktorý presne vymietol horný roh bránky.<

4.2.2018 11:24:58
Nová posila HK Skalica Dávid Schmidt

Dávid Schmidt je novou posilou skalickej kabíny, ktorá mužstvo vystužila pred play-off. Center z Trnavy sa už v zápase proti béčku Nových Zámkov predstavil v zostave HK Skalica.

Zápas mal jednoznačný priebeh, výhra 12:0 sa v takejto súťaži nerodí každý deň. „Skôr ako zápasom by som to nazval dobrým tréningom. Hovorili sme si aj pred stretnutím, aby sme to zbytočne nepodcenili, aby sme si zahrali. Bolo to fajn, ale dajú sa hrať aj lepšie zápasy,“ zhodnotil stretnutie Schmidt.<

1.2.2018 8:28:08
Nezastavili nás ani Topoľčany

Úvod stretnutia patril domácim, ale Petrík v bránke bol pozorný a nedovolil Pekarčíkovi ani Gergelovi otvoriť skóre. V 4. minúte sa prvýkrát Slobodom pripomenula Skalica a v úvode 6. minúty bol blízko k otvoreniu skóre Hujsa, ale netrafil puk pred opustenou Kompasovou bránkou. V 11. minúte po zaváhaní Pavešica nebezpečne pálil Novák, naopak o dve minúty mohlo udrieť na druhej strane, ale osamoteného Vereša vychytal Kompas. V závere prvej časti sa do viacerých príležitostí dostali Žochári a napokon sa tešili z úvodného gólu. V presilovej hre sa presadila nová posila Nemček, keď tiahlou strelou z priestoru buly prestrelila Petríka.<