select * from news where id=439 .: HK SKALICA :.

Dva body vezieme z Bratislavy

Po vyrovnanej druhej tretne 1:1 sa skončil výsledok nerozhodne preto nasledovalo predĺženie. V ňom až v poslednej piatej minúte rohodol Janáč o výhre Skalice. Domov si tede vezieme dva pody za výhru v prĺžení.

HC Osmos Bratislava – HK Skalica 1:2pp (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)

Góly: 28. Sloboda – 21. Hujsa (Vaškovič, Dufek), 65. Janáč. Strely: 40:24. Vylúčenia: 2:4 na 2 min. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Píšťanský, Rencz – Vyšný, Berger.
Diváci: 222.

HC Bratislava: Kožiak – Obšut, Vidovič, T. Černý, Ficel, Kuzmín, Čech, Guoth, M. Valjent – Klučiar, Gron, M. Sloboda – Brodek, F. Novák, Danišovský – Alekseev, Kratochvíla, Šalka – Bednarič, Mlynčár, Krajč.

Skalica: R. Petrík – P. Horváth, Škápik, Mikéska, A. Sloboda, Pavešic, Janík, Straka, Kukliš – Dufek, Hujsa, Vaškovič – Kňazev, Jarolín, Jurák – Janáč, Kučera, A. Kotzman – Hluch.